Apply for studies!

Become our student

Why study at RTV?

10 years - leading distance learning school in primary and high school education

1650 graduates – largest graduate amount in Latvia!

100 % online – custom developed e-platform and online lectures

International experience working with Finland, Estonia, Lithuania, Icelandic, Spain and Germany

Flexibility – start studying at any time and place

Individual curriculum - study at your chosen time

E-platform always with you – e-platform is available in smartphones, tablets and other devices

Most friendly school – discounts for social groups

Prior acquired education is recognized and treated as equal, providing shorter period of education

Special methodological support: text books, videos, Webinars, online consultations

Opportunity to acquire certificate by completing professional education program "Success University" at no cost

Plan yourself when, what and how much to study.

Programs

Choose your own educational path

  • The lower secondary level (7th -9th grade) distance learning program. The certificate of general basic education provides an opportunity to continue studies in any general secondary or vocational school.

  • The general secondary on-line program provides a balanced learning of all spheres including nature studies – physics, chemistry and biology. The program gives an opportunity to continue studies in any Latvian or foreign college or university.

  • The humanitarian and social studies on-line program offers to study two foreign languages plus the integrated nature science course including the basics of physics, chemistry and biology. The program offered is meant for those whose future is not connected with science or medicine.

  • Information technologies is one of the most prospective spheres and many people are choosing their future profession connected with ICT. What to start with,if you dont have any prior knowledge in programming? We are offering you a Maths and Nature Studies Technical Secondary course with a deeper programming skills education.

Graduate testimonials

Daniels Spogis

Daniels Spogis

Esmu ļoti lepns, ka varu sevi saukt par šīs skolas absolventu. Attieksme pret skolēniem ir augstākajā līmenī. Ļoti labi skolotāji, kas vienmēr visu paskaidros. Šajā skolā valda vien pozitīvisms!

Kristofers Bindulis

Kristofers Bindulis

Vislabākā Tālmācības vidusskola Latvijā, ideāls variants priekš sportistiem, kuri vēlas apvienot augsta līmeņa sportu ar mācībām! Ļoti atsaucīgi un forši cilvēki!

Paula Zvejniece

Paula Zvejniece

 Atsaucīga, saprotoša, pretimnākoša attieksme. Lieliski izstrādāta mācību programma, centīgi un jauki skolotāji, draudzīgs un sirsnīgs skolas darbinieku kolektīvs. Man bija prieks un gods būt jūsu skolniecei, no visas sirds - PALDIES!! :) Vēlu daudz skolēnu, panākumu un raitu ritumu darbos :) Kā arī paklanos direktoram par viņa rūpēm un milzīgo centību. Trīs reiz URRĀ!  :))

Valts Peleckis

Valts Peleckis

Bija prieks mācīties 4 gadus Rīgas tālmācības vidusskolā. Paldies par šiem gadiem. Ideāls variants apvienot skolu un sportu kopā. Iesaku visiem sportistiem.

Kristers Pētersons

Kristers Pētersons

Rīgas Tālmācības vidusskola deva iespēju apvienot studijas ar darbu un privāto dzīvi. Šogad uzsākšu studijas Latvijas Universitātē. Izglītības iestādes maiņa uz Rīgas Tālmācības vidusskolu bijis viens no labākajiem lēmumiem pēdējo gadu laikā! Vēlreiz, PALDIES!

Sandra Ukše

Sandra Ukše

Pateicoties iespējai studēt Rīgas Tālmācības vidusskolā esmu ieguvusi kvalitatīvu izglītību, paralēli tai, arī darba pieredzi, kādas vēl nav citiem maniem vienaudžiem!

Dana Evelīna Konuško

Dana Evelīna Konuško

Šajā skolā ir ļoti atsaucīgs kolektīvs, paldies viņiem par atbalstu! Liels ieguvums bija mācības īpaši veidotajā e-vidē un nodarbības tiešsaistē, studijas šajā skolā ļāva apvienot darba gaitas.

Elza Elizabete Vanaga

Elza Elizabete Vanaga

Prieks par iespēju iegūt kvalitatīvu izglītību modernā un inovatīvā veidā. Mīļš paldies atsaucīgajam skolas kolektīvam, kurš allaž bija kopā ar mani mācību ikdienā!

Dārta Bieziņa

Dārta Bieziņa

Studijas šajā izglītības iestādē iemācīja man būt patstāvīgai un organizēt savu laiku. Paldies par iespēju gūt izglītību tālmācībā, paldies par atbalstu un lielisko izlaidumu! :)

Viktorija Jefimova

Viktorija Jefimova

Prieks bija sadarboties ar skolas administrāciju, atsaucīgs un operatīvs kolektīvs. Atmiņā visspilgtāk paliks skaistais izlaidums. Paldies!

Deivids Legzdiņš

Deivids Legzdiņš

Rīgas Tālmācības vidusskolā mācos kopš 7.klases, šogad absolvēju 12. klasi. Šajā skolā ir ļoti draudzīgi, pretimnākoši skolotāji un klases biedri. Skola man bija piemērota, lai apvienotu mācības ar darbu. Iesaku to arī citiem!

Jānis Milliņš

Jānis Milliņš

Mācības e-vidē ir mūsdienīgs un veiksmīgs izglītības process. Paldies pedagogiem par sapratni un atsaucību. Mācījos ar prieku un veiksmīgi absolvēju!

Polina Sonnova

Polina Sonnova

Labākie skolas gadi pavadīti Rīgas Tālmācības vidusskolā, nosvinēts visskaistākais izlaidums. Man bija svarīgi, ka šajā skolā ciena manus reliģiskos uzskatus un pieņem manu vizuālo ārieni. Esmu lepna, ka absolvēju šo skolu. Paldies, RTV!

Stefānija Elizabete Dovguško

Stefānija Elizabete Dovguško

Šī skola man sniedza zināšanas, jaunus draugus un patīkamas atmiņas. Atsaucīgie skolotāji spēja rast atbildes uz katru neskaidro jautājumu. Prieks, ka izglītības iegūšanai izvēlējos tieši šo skolu!

Ralfs Litaunieks

Ralfs Litaunieks

Tālmācība ir interesants un aizraujošs veids kā mācīties. Studentiem, kuriem nešķiet piemērotas valsts skolas, iesaku apgūt izglītību Rīgas Tālmācības vidusskolā. Paldies par šo jauko gadu!

Sanija Sonora Jankovska

Sanija Sonora Jankovska

Tālmācības deva iespēju pilnveidot sevi un apgūt mācību vielu padziļinātāk. Neskatoties uz to, ka mācību process nenotika klātienē, studiju laikā iepazinu jaunus, foršus draugus. Te ir ļoti atsaucīgi skolotāji, paldies!

Liāna Bērziņa

Liāna Bērziņa

Iegūt vidējo izglītību tieši Rīgas Tālmācības vidusskolā izvēlējo tādēļ, ka tās personāls vislabāk iedrošināja mācībām, pārliecināja ar savu kompetento un laipno pieeju! Skolas personāls, kā arī skolotāji ir ļoti atsaucīgi - neviens jautājums nepaliek neatbildēts. Pat mācoties attālināti tiek nodrošināta individuāla pieeja katram skolēnam. Pārbaudes darbu kārtošanas termiņi ir liels pluss strādājošiem cilvēkiem. Izvēloties starp tālmācības iestādēm noteikti iesaku tieši šo skolu!

Patriks Audze

Patriks Audze

Studijas Rīgas Tālmācības vidusskolā nāca īstajā laikā, lai varētu turpināt mācīties un tikt galā ar ikdienas grūtībām personīgajā dzīvē. Mācoties skolā klātienē nejutu, ka pavadu laiku pietiekami lietderīgi, tāpēc izvēlējos RTV, lai sevi patstāvīgi pilnveidotu un iegūtu labu izglītību.