Piedalies labajos darbos!

Publicēts: 03.02.23

Jau tradicionāli februāris ir SIRDSDARBU mēnesis Rīgas Tālmācības vidusskolā.

Aicinām studentus un pedagogus ar ģimenēm iesaistīties labo darbu aktivitātēs! 

Parādi mums, ko būsi paveicis! Sūti foto un aprakstu uz [email protected] vai WhatsApp +371 27890509.

  • Esi dzīvnieku draugs? Ir daudz iespēju un veidu kā palīdzēt! Dzīvnieku patversmju iemītnieki arī gaida atbalstu. Ziedojumus dzīvniekiem vari nogādāt RTV birojā-Sesku ielā 72 līdz 24. februārim! Arī šogad birojs savāktās mantas dzīvniekiem nogādās uz dzīvnieku patversmi, kurā arī vedīs pastaigāt - izskrieties suņukus! Vari doties kopā ar mums – informēsim februāra beigās! :)
  • Lai atbalstītu trūkumā nonākušās ģimenes, vari ziedot pārtikas preces. Vēlams, lai šīm pārtikas precēm, nav nepieciešama uzglabāšana noteiktā temperatūrā, kuras iespējams uzglabāt ilglaicīgi. Piemēram, konservi, cukurs, eļļa, sāls, griķi, grūbas, makaroni, kukurūza, saldumi, rieksti, žāvētie augļi, sausiņi, barankas, sausais piens, šķīstošā kafija, tēja, u.c.
  • Piešķir mantām otro dzīvi! Izšķiro savas mantas, to, kas Tev nav nepieciešams, bet ir labā stāvoklī -neizmet, bet atdod! Mantas var atstāt nodošanas punktos, tvertnēs, sociālajos dienestos, “Sarkanajā krustā” u.c.
  • Mudinām apvienot sportošanu, pastaigas ar rūpēm par dabu. Piemēram, ir tāda aktivitāte #Plogging - videi draudzīga un sportiska aktivitāte, kas apvieno lēnu skriešanu, iešanu ar atkritumu vākšanu.
  • Vari veikt naudas ziedojumu. Taču, atceries!! Veicot naudas darījumus, pārbaudi ziedojuma mērķa uzticamību.