Advente 2021

Publicēts: 03.12.21

Piedzīvo šīs sajūtas - gandarījumu, prieku, saviļņojumu un emocionālu pacēlumu, piepildot vienu SAVU vēlēšanos! Svētkos iepriecināt sevi ir tikpat svarīgā, kā iepriecināt citus!

Lai 4. Adventē vēlēšanās piepildās!

Sarunas un stāsti iedvesmo! Dalies savās skaistākajās, īpašākajās atmiņās par to, kas piedzīvots šajā gadā! Katram šie stāsti šogad bijuši dažādi: jautri, skumji, labi, drosmīgi, par spēku, izturību, par laimi, priekiem un niekiem, par cilvēcību, par veiksmi, par izdošanos, par uzvarām, …

Lai patīkamām, sirdi sildošām sarunām piepildīta 3. Advente!

Kāds esi bijis šogad? Zinām, ir vērts sev uzsist uz pleca un sevi kārtīgi paslavēt. 2. Adventes izaicinājums: paslavē sevi, atklāsi kaut ko jaunu! Viss labais Tevī ir Tavs superspēks!

Drīz gads noslēgsies. Biji plānojis kaut ko iemācīties? Vai mācīties? Vēl vari pagūt šajā gadā apgūt, ko jaunu - mācīties tādēļ vien, lai bagātinātu redzesloku un praktiskās iemaņas dzīvē.
Iemācies šodien jebko - izmēģini pagatavot jaunu recepti, ej mazajā pārgājienā un iemācies orientēties ar kompasu, noskaties izglītojošu TV programmu, vai parunā ar dzīves gudru cilvēku un gūsti kādu vērtīgu atziņu, …!

Ir priecīgi ap sirdi, kad iemācies, ko jaunu!