Sveicam IZCILNIEKUS absolventus 2019./2020.m.g.

Publicēts: 03.08.20

Absolventi saņem savus atestātus! Šajā mācību gadā bijuši ļoti centīgi studenti!
Pastāstīsim Jums par viņiem!

Mūsu students Krists Lemešonoks saņem Latvijas Republikas Ministru prezidenta pateicības rakstu par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem. Krists šogad ieguva 3. vietu Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē! Esam lepni par Krista sasniegumiem, sveicam viņu ar skolas Goda rakstu un medaļu! 
Krist, neapstājies pie iesāktā, lai izdodas īstenot visas, pat vispārdrošākās, ieceres! 
Paldies Tev par dāvanu - sienas pulksteni --> tieši Rīgas Tālmācības vidusskolai! 

Absolventi, kuri saņēmuši teicamus un izcilus vērtējumus saņem skolas Goda rakstus un medaļas! 
Šogad Linda Katrīna Dreijere un Adriana Mauručaite ieguva 3. vietu Rīgas pilsētas 49. angļu valodas olimpiādes 2. posmā! Urrā!
Izglītības dokumentus un skolas apbalvojumu saņem arī daiļā dzimuma izcilnieces: Keita Bačuka, Elīza Anna Bērziņa, Agate Dārzniece.

Marta Batmanova saņem Latvijas Republikas Ministru prezidenta pateicības rakstu par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem.
Martu, Luīzu Šepeļevu un Leldi Brakmani skola sveic ar Goda rakstu un medaļu par sasniegumiem mācībās! 
Meitenes, lai Jums veiksmīgs nākotnes karjeras ceļš dzīvē! Lai izdodas piepildīt to, ko sirsniņa vēlas! 

Rasa Strūģe ir enerģiska, mērķtiecīga, neizsakāmi sirsnīga RTV absolvente! 
Rasa spēja apvienot darbu un hobijus ar mācībām. Viņa uzrādīja teicamas un izcilas sekmes mācībās, šogad ieguva atzinību Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādes 2. posmā! Rasa atbalstīja skolu labdarības akcijā sagādājot ziedojumus dzīvnieku patversmei!
Kāpēc Rasa izvēlējās tālmācību?
Absolvente atbild: "Pirmie divi klātienes vidusskolas gadi likās ļoti garlaicīgi. Ļoti interesēja dzīvā daba, tādēļ konstanti meklēju, kā šajā jomā sevi nodarbināt ārpus skolas, bet īsti kvalitatīvi nekas nesanāca, jo lielākā dienas daļa pagāja mācoties. 11. klases beigās man palika 18 gadi un es sapratu, ka dzīve tomēr ir manās rokās, tāpēc sāku meklēt efektīvākus veidus, kā iegūt vidējo izglītību un nodarboties ar sev patīkamām lietām. Pēc nelielas Google sesijas sapratu, ka tālmācība varētu būt manas problēmas risinājums. Tā arī bija. Pa dienu varēju izglītot un attīstīt sevi pašai interesējošās jomās, bet vakarā vai citā brīvā brīdī varēju pievērsties vidusskolas vielas apgūšanai. Tagad, pabeidzot vidusskolu, man ir 1 gada pieredze Rīgas Zoodārzā kā ekskursiju organizatorei un dzīvnieku kopējai, kamēr mani draugi tikai sāk iejusties darba tirgū."
Rasa, Tev jau ir rezultāti, ar ko lepoties! Nepastājies, lai Tava apņēmība Tevi virza pa izvēlēto ceļu dzīvē un, lai viss izdodas!