back

"Panākumu Universitātes" gada noslēguma pasākums

Published 04.05.2016

Arī šogad  “Panākumu Universitātes” gada grandiozāko pasākumu atklāja tās ikgadējais vadītājs Valters Fridenbergs.

Plkst. 10:00 vienlaicīgi sākās 2 svarīgi pasākumi uz kuriem ieradās 400 jaunieši- "Biznesa augstskolas Turība" (“Turība”) tests programmas dalībniekiem un “Panākumu Universitāte” (“PU”)  konkurss pamatskolēniem un atbalstītājiem 
"Izcel sevi un savu skolu." 
Testu pildīja vidusskolēni, kuri šogad absolvē “PU”, tāpēc iegūt mācību maksas atlaides “Turība” bija liela motivācija, jo jau pavisam drīz ir jāizvēlas sava nākamā profesija.

Konkursā "Izcel sevi un savu skolu" piedalījās komandas no visas Latvijas. 
Žūrija ne tikai ar aplausiem pavadīja aktīvos priekšnesumus, bet arī paši tika iesaistīti karstasinīgos deju ritmos, tādēļ lai izvēlēties labākos nācās “iesvīst”, jo jaunieši tiešām bija sagatavojuši orģinālus un radošus priekšnesumus. Varējām vērot gan dejošanu, gan klausīties pašsacerētas dziesmas, gan skatīties pašu veidotus video. Paldies skolotājiem un jauniešiem par ieguldīto darbu, kā arī mūsu īpašajam žūrijas loceklim, pirmajam “PU” pasākumu vadītājam Rūdolfam Zemesarājam, kas bija mērojis tālu ceļu no Vāczemes!

Plkst. 13:00 sākās dziedātāja Ralfa Eilanda lekcija. Ralfs dalījās pieredzē par to, kā piepildījušies viņa sapņi un kā viņš izvirza mērķus sev. Ralfs aicināja jauniešus būt kā “švammēm” un uzsūkt zināšanas un būt drosmīgiem uzdot jautājumus, lai sasniegt sevis izvirzītos augstos mērķus! Lekcijas noslēgumā dzirdējām arī muzikālo priekšnesumu. Paldies lieliskajam lektoram!

Lielu un negaidītu pārsteigumu jaunieši un viņu skolotāji bija sagatavojuši “PU” programmas izveidotājai Ilze Kalniņai viņas dzimšanas dienā, kad ikviens jaunais džentelmenis pasniedza ziedu ar sirsnīgu apskāvienu, ko fonā pavadīja prezentācija par kopā pavadīto laiku.

Plkst. 14:00 turpinājām ar vissvarīgāko notikumu-  “PU” konkursa uzvarētāju un “Turības” testa labāko dalībnieku apbalvošanu.

Dienas kulminācija bija “PU” izlaiduma ceremonija, kuru šogad absolvēja 114 aktīvi un mērķtiecīgi jaunieši, kuri ieguva valstiski atzītu profesionālās pilnveides izglītības apliecību. Šie jaunieši programmu bija apmeklējuši divu gadu garumā, savukārt tie, kuri mācības “PU” uzsāka šogad, saņēma apliecību par apmeklētajām lekcijām.

>>FOTO<<

Want to study?

Fill out our application form to be one step closer to studying