atpakaļ

RTV izbraukuma pedagoģiskā sēde

Publicēts 11.08.2016

Trešdien, 10. augustā, Rīgas Tālmācības administrācija un pedagogi tikās izbraukuma pedagoģiskajā sēdē Iecavā, lai izvērtētu un analizētu 2015./2016.mācību gadā paveikto un plānotu nākamā gada mācību procesu, kā arī, lai vienkārši kopā atpūstos un smeltos iedvesmu nākamajam mācību gadam.

Rīts iesākās Iecavā, kur mūs visus sirsnīgi un ar sātīgām brokastīm sagaidīja namamāte - Rīgas Tālmācības vidusskolas dibinātāja Ilze Kalniņa.

Vēlāk devāmies uz Rundāles pili, kur gida pavadībā, tika apskatītas krāšņās pils zāles, hercoga un hercogienes apartamenti, kā arī vēsturiskais pils baroka dārzs. 
Pedagoģiskās sēdes ietvaros skolas dibinātāja Ilze Kalniņa un direktora vietniece Inese Erģe par aktīvu pedagoģisko darbību un ieinteresētību skolas izaugsmē un popularizēšanā pasniedza apbalvojumus ”Gada pedagogs” latviešu valodas skolotājai Guntai Lagzdai, matemātikas skolotājai Inārai Užulei un angļu valodas skolotājai Antrai Žildei. Tāpat tika sveiktas vizuālās mākslas skolotāja Ilze Kadiķe un fizikas un dabaszinību skolotāja Mārīte Grīne viņu nozīmīgajās jubilejās.

Ar pozitīvu enerģiju un jaunām zināšanām Rīgas Tālmācības vidusskolas kolektīvs ir gatavs uzsākt jauno mācību gadu!

>> FOTO<<

Vēlies mācīties?

Aizpildi pieteikuma anketu un būsi soli tuvāk mācībām