atpakaļ

Rīgas Tālmācības vidusskolas 7.izlaidums

Publicēts 19.06.2016

18. jūnijā greznajā kino “Splendid Palace” svinējām jau septīto Rīgas Tālmācības vidusskolas izlaidumu!

 

Klātienē tika sumināti 60 absolventi, bet kopumā šajā mācību gadā absolventu skaits atkal sasniedza 200, kas nozīmē, ka šobrīd Rīgas Tālmācības vidusskolu ir absolvējuši jau vairāk nekā 1200 absolventu.

 

Īpaši sumināti tika mūsu šīs gada izcilnieki: 12. klasi ar skolas medaļu un sertifikātu absolvēja: Sandijs Šifers, Tomas Kristiāns Kontakēvičs, Loreta Incenberga, Viktorija Kalausa un Laura Kazačenko. Sandijs un Tomas saņēma arī ministru prezidenta Māra Kučinska atzinības rakstus. 9. klasi ar skolas medaļu un sertifikātu pabeidza: Elza Velta Čodore.

 

Nevienam nav noslēpums, ka mūsu skola dod lielisku iespēju - mācības apvienot ar sportu, mūziku un citām radošām aktivitātēm, tādēļ esam lepni, ka šogad absolventu pulkā ir basketbolists Verners Edgars Kohs, kalnu slēpotāja Evelīna Gasūna, hokejisti Valts Peleckis, Eduards Hugo Jansons, Kristaps Roberts Zīle un Ričards Bernhards, futbolists Andrejs Demčuks, daiļslidotājas Ieva un Kristīne Gailes un Elizabete Luisa Līviņa, peldētājs Andris Skuja, dejotāja Erna Daudzvārde un daudzi citi, ar kuru panākumiem lepojamies. Mums ir patiess prieks, ka mūsu audzēkņi ņem dalību mācību olimpiādēs, tā - Jēkabs Aksiks pierādīja savas zināšanas bioloģijas olimpiādē, savukārt Varis Vecpuisis 29. Latvijas informātikas olimpiādē ieguva bronzas medaļu!

 

Īpašu paldies sakām Ernestam Pužulim par emocionālo un iedvesmojošu runu, tāpat arī Laurai Kazačenko un pagājušā gada absolventei Monikai Straujai par skaistajiem vārdiem un novēlējumiem.Savukārt ar muzikāliem priekšnesumiem skolas absolventus un viesus izlaidumā sveica ekstravagantā dziedātāja Agnese Rakovska.Mēs lepojamies ar Jums un novēlam visiem neapstāties pie sasniegtā, bet gan dodieties tālāk un sasniegt savus mērķus!Vairāk bildes no izlaiduma >> FOTO, izlaiduma klips >> VIDEO

Vēlies mācīties?

Aizpildi pieteikuma anketu un būsi soli tuvāk mācībām