atpakaļ

Panākumu Universitāte

Publicēts 15.01.2013
15.01.2013. Panākumu Universitātes dalībniekiem bija iespēja piedalīties 3 lektoru lekcijās.

Dienu atklāja restorāna "Vincents" šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, kurš jauniešiem stāstīja par Slow food - veselīgu, sezonālu, tradicionālu un, galvenais, tepat Latvijā audzētu pārtiku.

Mārtiņš Rītiņš, ir starptautiskās „Slow Food” kustības aizsācējs Latvijā. Slow food pamatprincips ir pēc iespējas pirkt pārtiku no vietējiem ražotājiem, jo vietējie augļi un dārzeņi ir daudzējādā ziņā atbalstāmāki par ievestajiem, turklāt vietējiem produktiem ir tīrāka un dabiskāka garša. Slow Food atbalstītāji arī ir pret ģenētiski modificētas pārtikas izmantošanu, aicinot, kad vien iespējams, pirkt dabīgus produktus, pasargājot savu organismu.

Pēc "veselīga" ievada, dienas turpinājumā uzstājās biznesa konsultante, lektore, psiholoģe, Dr. Ņina Linde.

Lektore analizēja mums tik pazīstamo multfilmu "Madagaskāra", liekot aizdomāties par katra tēla rakstura īpašībām, vēlmēm, ilgām un sapņu piepildījumu. Tika meklētas īpašības, kas piemīt līderiem. Ar dažādu uzdevumu palīdzību, tika veicināta jauniešu domāšana.

Atjautīgākie jaunieši saņēma lielisku balvu: iespēju bez maksas apmeklēt praktiskās psiholoģijas kursus jauniešiem - "Youth self-developer" (lekciju ciklā ietilpst 14 semināri)!

Apsveicam Ievu Laizāni (Dobeles Valsts ģimnāzija), Sintiju Šadursku (Viļānu vidusskola) un Gunti Visocki (Viļānu vidusskola).
Arī pārējie interesenti tiek aicināti apmeklēt šos kursus, papildus informācija un reģistrācija: tālr.  27721757 , e-pasts: info@projectleader.lv .

Dienu noslēdza jau iepriekš iepazītais lektors -
Nordic Training International apmācību vadītājs, drosmīgs augstāko kalnu virsotņu iekarotājs Aleksis Daume.

Lektors uzmanību pievērsa tam, cik būtiski ir pašpilnveidoties, kļūstot par citiem cilvēkiem interesantu sarunbiedru, cik būtiski ir izturēties un domāt kā nobriedušam, pieaugušam cilvēkam.
Tas, kad cilvēks nobriest, nosaka gan ārējā vide, apkārt notiekošais, gan individuālās īpašības, vērtības. Saskaršanās ar dažādiem notikumiem, kas ne vienmēr ir pozitīvi, bieži cilvēkiem liek kļūt pieaugušiem ātrāk nekā viņu vienaudžiem. Tā ir dzīves pieredze, kas katram jāgūst savā laikā un veidā.
Tomēr lektora lekcijas laikā netrūka arī daudz pozitīvu un uzjautrinošu piemēru.

<< Foto no pasākumaVēlies mācīties?

Aizpildi pieteikuma anketu un būsi soli tuvāk mācībām