atpakaļ

“Augstskolu anatomija”

Publicēts 28.06.2016

Reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” - Latvijas Studentu apvienības aktīvistu iniciatīva ir izveidota, lai palīdzētu vidusskolu absolventiem spert nākamo nozīmīgo soli – veikt savas izglītības un līdz ar to arī profesijas izvēli. 

 

Projekta mērķis ir topošajiem studentiem sniegt informatīvu palīdzību un padomus jautājumos, uz kuriem ar pieejamās reklāmas starpniecību netiek rastas atbildes vai tiek sniegta nepilnīga informācija.

 

“Augstskolu anatomijas” ietvaros reflektanti varēs uzdot sev interesējošos jautājumus Latvijas Studentu apvienības aktīvistiem, valdes locekļiem un vecbiedriem, zvanot uz konsultatīvo tālruni 20126865, kas darbosies līdz š.g. 16. augustam, vai rakstot uz projekta e-pasta adresi rik@lsa.lv, kā arī sociālajiem tīkliem.

 

Tāpat reflektantiem būs iespēja uzrunāt studējošo pārstāvjus no sev interesējošajām augstākās izglītības iestādēm, lai gūtu ieskatu savā izvēlētajā studiju programmā, un projekta mājaslapā iepazīties ar topošā studenta rokasgrāmatu, kurā ir apkopota koncentrēta informācija par svarīgākajām niansēm, kas jāņem vērā, uzsākot studijas. 

 

 

Vēlies mācīties?

Aizpildi pieteikuma anketu un būsi soli tuvāk mācībām