Rīgas Tālmācības vidusskolai
9 gadi!
Svinam kopā!

Tālmācības programma

Piesakies mācībām un kļūsti par mūsu studentu!

Rīgas Tālmācības Vidusskola

Vadošā tālmācības vidusskola ar 9 gadu pieredzi pamata un vidējā izglītībā

1500 absolventi – lielākais tālmācības absolventu skaits Latvijā!

100% online – īpaši veidota mācību e-vidē un nodarbības tiešsaistē

Internacionāla pieredze sadarbībā ar Somiju, Igauniju un Lietuvu

Pieejamība – uzsāc mācības jebkurā brīdī un pasaules vietā

Individuāls mācību plāns – mācies sevis izvēlētā laikā

E-vide vienmēr līdzi – e-vide pieejama viedtālruņos, planšetēs un citās ierīcēs

Draudzīgākā skola – atlaides sociālajām grupām

Iepriekš iegūtā izglītība tiek atzīta un pielīdzināta, kas nodrošina iespēju izglītību iegūt īsākā laikā

Īpašs metodisks atbalsts: mācību grāmatas, video, vebināri, online konsultācijas

Iespēja bez maksas apgūt profesionālās izglītības programmu “Panākumu Universitāte” un iegūt apliecību

Elastība - plāno pats, kad, ko un cik daudz mācīties

Tālmācības programmas

Izvēlies piemērotāko izglītības ceļu

  • Pamatizglītības otrā posma (7.-9.klase) programma tālmācībā. Apliecība par vispārējo pamatizglītību dod iespēju turpināt izglītību jebkurā vidējās vispārējās vai vidējās profesionālās izglītības programmā.

  • Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena tālmācības programma. Nodrošina līdzsvarotu visu izglītības jomu apguvi, tajā skaitā dabaszinātņu jomu ar fiziku, ķīmiju, bioloģiju. Programma dod iespēju turpināt izglītību jebkurā Latvijas vai pasaules koledžā vai augstskolā.

  • Vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena programma tālmācībā. Piedāvā divu svešvalodu apguvi, kā arī fizikas, ķīmijas un bioloģijas pamatu apguvi integrētā dabaszinību kursā. Programma tiem, kuri neplāno saistīt savu nākotni ar eksaktajām zinātnēm, medicīnu vai inženiera profesiju.

  • Informācijas tehnoloģiju nozare ir viena no perspektīvākajām, un daudzi cilvēki izvēlas savu profesiju tieši IT nozarē. Ar ko sākt, lai iemācītos programmēšanu, ja nav priekšzināšanu? Piedāvājam apgūt vispārējās vidējās izglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmu ar padziļinātu programmēšanas pamatu apguvi.

Ko saka absolventi?

Annija Oueijan

Annija Oueijan

Vēlējos pateikt lielu, lielu paldies par to, ka ir šāda skola un par Jūsu atsaucību, uzmundrinājumiem, kvalitatīvajiem mācību materiāliem, smaidiem! Ļoti priecājos, ka pusgadā nomainīju skolas un atnācu pie Jums! Kopš tā brīža mācīšanās bija aizraujoša, viegli savienojama ar darbu un pat ar ceļošanu. Un arī Jūsu kolektīva attieksme vienmēr pārsteidza ar lielo atsaucību, smaidiem, jokiem un ļoti personisku pieeju. Paldies Jums par šo fantastisko laiku, jaunajām zināšanām un par iespēju pēc 7 gadu pauzes saņemties un nokārtot vidusskolu!

Daniels Spogis

Daniels Spogis

Esmu ļoti lepns, ka varu sevi saukt par šīs skolas absolventu. Attieksme pret skolēniem ir augstākajā līmenī. Ļoti labi skolotāji, kas vienmēr visu paskaidros. Šajā skolā valda vien pozitīvisms!

Kristofers Bindulis

Kristofers Bindulis

Vislabākā Tālmācības vidusskola Latvijā, ideāls variants priekš sportistiem, kuri vēlas apvienot augsta līmeņa sportu ar mācībām! Ļoti atsaucīgi un forši cilvēki!

Paula Zvejniece

Paula Zvejniece

 Atsaucīga, saprotoša, pretimnākoša attieksme. Lieliski izstrādāta mācību programma, centīgi un jauki skolotāji, draudzīgs un sirsnīgs skolas darbinieku kolektīvs. Man bija prieks un gods būt jūsu skolniecei, no visas sirds - PALDIES!! :) Vēlu daudz skolēnu, panākumu un raitu ritumu darbos :) Kā arī paklanos direktoram par viņa rūpēm un milzīgo centību. Trīs reiz URRĀ!  :))

Valts Peleckis

Valts Peleckis

Bija prieks mācīties 4 gadus Rīgas tālmācības vidusskolā. Paldies par šiem gadiem. Ideāls variants apvienot skolu un sportu kopā. Iesaku visiem sportistiem.

Sadarbības partneri